Кухонний ніж Fiskars Norr 1016475
Fiskars Norr 1016475 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Norr 1016475
Усі ціни 7 →Ніж для овочів Fiskars Norr 7 см 1016475 | 1 372 грн. |
Нож для чистки овощей Fiskars Norr 7 см 1016475 | 1 372 грн. |
Ніж для овочів Fiskars Norr 7 см (1016475) | 1 372 грн. |
Fiskars Norr (1016475) Norr(1016475) | 1 829 грн. |
Ніж для коренеплодів Fiskars Norr 7 см (1016475) | 1 829 грн. |
Ніж для чищення овочів Fiskars Norr 7 см 1016475 | 1 372 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →