Кухонний ніж Victorinox Wood 5.0730
Victorinox Wood 5.0730 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Wood 5.0730
Усі ціни 9 →Кухонный нож Victorinox Wood Paring 10 см 5.0730 | 1 494 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Wood Paring хвиль. з дерев. ручкою 10см (5.0730) | 1 420 грн. |
Кухонный нож Victorinox Wood Paring волн. с дерев. ручкой 10см (5.0730) | 1 420 грн. |
Нож кухонный Victorinox, розовое дерево 5.0730 | 1 494 грн. |
Кухонный нож Victorinox Rosewood Paring 5.0730 | 1 225 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →