Кухонний ніж Fiskars Hard Edge 1051749
Fiskars Hard Edge 1051749 |
|
Кромка леза вдосконалена завдяки технології LZR-EDGE, забезпечуючи гостроту ножів в 4 рази.
Рекомендується заточка з допомогою точила Fiskars Roll-Sharp, або точильного каменю з кутом 30+/-4.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Hard Edge 1051749
Усі ціни 7 →FISKARS Hard Edge 15 см (1051749) | 1 785 грн. |
Нож для шеф-повара малый Fiskars Hard Edge 15 см (1051749) | 1 785 грн. |
FISKARS Hard Edge 15 см (1051749) | 1 785 грн. |
Нож для шеф-повара малый Fiskars Hard Edge 15 см 1051749 | 1 160 грн. |
Fiskars Hard Edge для шеф-кухаря маленький (1051749) HardEdgeдляшеф-кухаря | 1 685 грн. |
Ніж Fiskars Hard Edge 1051749 (150мм) | 2 053 грн. |
Ніж для шеф-кухаря малий Fiskars Hard Edge 15 см (1051749) | 1 785 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →