Кухонний ніж Victorinox Swibo 5.8421.16
Victorinox Swibo 5.8421.16 |
|
Матеріал рукоятки-фіброкс. Це міцний термоеластопласт (ТЕП), матеріал з низькою стираністю і високою ударостійкістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swibo 5.8421.16
Усі ціни 16 →Кухонный нож Victorinox Swibo Butcher 5.8421.16 | 1 614 грн. |
Victorinox Swibo Butcher широкий 16см з жовт. ручкою (58421.16) | 1 534 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo, Butcher, широкий, желтый, 16 см 5.8421.16 | 1 614 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo SlaughterButcher 16см Yellow (5.8421.16) 5.8 | 1 450 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →