Кухонний ніж Arcos Universal 280704
Arcos Universal 280704 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Universal 280704
Усі ціни 9 →Кухонный нож Arcos Universal поварской 250 мм (280704) 280704 | 1 425 грн. |
Кухонний ніж Arcos Universal поварський 250 мм (280704) 280704 | 1 522 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Universal поварський 250 мм (280704) 280704 | 1 522 грн. |
Кухонний ніж Arcos Universal шеф 250 мм (280704) | 1 523 грн. |
Ніж кухарський чорний L 250 мм серія Universal Arcos FD-280704 | 1 827 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →