USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 128 ГБ (SDDDC2-128G-G46)
Відео 19Фото 14 |
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 128Gb |
|
Високопродуктивний флеш-накопичувач великої ємності (128 Гб) оригінальної конструкції, яка включає в себе відразу два популярних типорозміру роз'єму інтерфейсу USB 3.0: передовий Type-C і традиційний Type-A. Для використання одного з цих роз'ємів достатньо лише зрушити в потрібну сторону повзунок слайдера. Таким чином, цей накопичувач може підключатися до будь-яких типовим персональними комп'ютерами, ноутбуками і ультрабуками, включаючи моделі Apple MacBook.
Також можливе пряме підключення до планшетів та смартфонів, оснащеними роз'ємом Type-C і підтримуючим функцію OTG. Завдяки якісній flash-пам'яті і сучасному контролеру накопичувач SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 128 ГБ розвиває високу швидкість послідовного читання/запису (до 130/60 Мбайт/с), що дозволяє швидко переміщати файли між персональним комп'ютером, планшетом, смартфоном і ноутбуком без організації мережевих з'єднань.
Копіювання типового відеофайлу розміром 4 Гб з такого пристрою на комп'ютер/ноутбук триває лише 32 сек, а фотографії копіюються майже миттєво. Скромні габаритні розміри пластикового корпусу і невелика вага дають змогу носити його в будь-якій кишені або сумці. Фірмове ПЗ SanDisk Memory Zone дає можливість виконувати резервування важливих даних або можуть автоматично переміщати файли з пам'яті смартфона на накопичувач для звільнення місця.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 128 ГБ
Усі ціни 31 →USB-флешка SanDisk 128GB Ultra Dual Usb 3.1/Type-C (SDDDC2-128G-G46) | 643 грн. |
USB-флешка SanDisk 128GB Ultra Dual Usb 3.1/Type-C (SDDDC2-128G-G46) | 639 грн. |
SanDisk 128GB Ultra Dual USB 3.1/Type-C (SDDDC2-128G-G46) | 628 грн. |
Накопитель SanDisk 128GB USB 3.0 + Type-C Ultra Dual R150MB/s SDDDC2-128G- | 586 грн. |
SanDisk Ultra Dual Type-C 128GB USB 3.0 (SDDDC2-128G-G46) SDDDC2-128G-G46 | 699 грн. |
1 1 1 1 |
Удобство, разъёмы прячутся внутрь корпуса, компактность. Грееться, могли бы еще шнурок (для флешки)в комплект давать. Константин Поляков: користуюся SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 16Gb менше місяця |
Дуже хороша флешка працює більше року.
До телефонів підключається без проблем, як до ноутбука і телевізора. У мене 128Гб. Універсальність Не найвища швидкість запису користуюся SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 256Gb більше року |
Брал 128 Гб. Не большая, симпатичная, реальный объем 114 Гб с копейками... С коробки FAT32. Win10: скорость чтения 27 Мб/с, записи 17 Мб/с. (при работе нет нагрева совсем). После форматирования в NTFS - чтение 125 Мб/с, запись 65 Мб/с (+/- 5Мб/с) Стала греться ощутимо.... на вскидку: 60-65 градусов... почти печет в пальцы.
USB C не заработал с Samsung Galaxy S8, а USB 3.0 через OTG-кабель не заработал с Meizu M6 Note (вернее, подключение устройства было определено, но само устройство, как носитель - не было подхвачено и на него ничего нельзя скопировать - выдает ошибку. Записать с флешки тоже ничего нельзя - потому как отображается пустая папка, хотя файлы там были.. фото/видео). Прошу сообщить так ли еще у кого-то или это брак.... или флешку нужно особым образом интегрировать в мобильный.. путем форматирования, окуривания или ритмичного постукивания в бубен. OTG не работает ни с FAT32, ни с NTFS. Какие будут мысли по этому поводу? Маленькая, универсальная, симпатичная Ненадежная система фиксации - в неразработанное гнездо USB2.0/3.0 не засунешь...срывается с фиксатора - нужно придерживать за пыптык, от чего он сильно изгибается и надолго его не хватит. Не дружит с телефонами (не поддерживается преславутый OTG). користуюся SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 16Gb менше місяця |
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 32 ГБ | від 353 грн. | 27 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 64 ГБ | від 381 грн. | 32 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 128 ГБ | від 563 грн. | 32 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 256 ГБ | від 1 022 грн. | 37 пропозицій |
Та что на 64 иногда может отходить от телефона.