USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128 ГБ
Відео 10Фото 23 |
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128 ГБ
Накопичувач USB 3.1 SANDISK Dual Drive Go USB Type-C 128GB (SDDDC3-128G-G4 | 649 грн. |
SanDisk 128 GB Ultra Dual Drive Go Type-C Navy Blue (SDDDC3-128G-G46NB) SD | 799 грн. |
SanDisk 128 GB Ultra Dual Drive Go USB Type-C Black (SDDDC3-128G-G46) | 690 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 128GB Ultra Dual Drive Go USB 3.1/Type C (SDD | 638 грн. |
Універсальна двопортова флешка від SanDisk
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C - це модна нині двопортова флешка, на протилежних кінцях якої розташовані роз'єми USB-C і USB A. SanDisk була однією з перших компаній-виробників, яка почала популяризувати цей формат, позиціонуючи його як велику перевагу над конкурентами з одним коннектором. І це, в общем-то, чиста правда: нині дійсно складно вибирати між двома портами, а з подібним девайсом ви можете працювати з переважною більшістю гаджетів без будь-яких перехідників. Так що краще мати обидва.
Міцний середній клас
Володіючи паспортною швидкістю аж до 150 МБ/с, SanDisk Ultra Dual Drive Go дозволяє без зайвих зволікань перенести зі смартфона на комп'ютер (або назад) досить великі файли. Наприклад, копіювання відеофайлу об'ємом в 8 ГБ з USB накопичувача на комп'ютер або ноутбук ПК займає близько хвилини. Що ще краще, в синтетичних тестах Dual Drive Go демонструє навіть трохи більшу швидкість близько 170 МБ/с залежно від об'єму і типу даних. Таким чином її цілком можна використовувати в ролі переносного медіа-сховища в пару до телевізора.
Обертовий захисний ковпачок, який не загубиться
До інших переваг SanDisk Ultra Dual Drive Go відноситься зручний корпус з обертовим захисним ковпачком, який закриває стирчить назовні коннектор USB-C і пакет додаткового ПЗ. Зокрема з флешкою можна подружити фірмові утиліти від SanDisk для гнучкого управління даними, архівації, шифрування і відновлення даних. Ну а використання пластику при створенні корпусу дозволило звести до мінімуму нагрів при тривалому використанні.
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 32 ГБ | від 336 грн. | 15 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 64 ГБ | від 390 грн. | 49 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128 ГБ | від 638 грн. | 4 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 256 ГБ | від 930 грн. | 30 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 512 ГБ | від 1 774 грн. | 14 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 1024 ГБ | від 3 599 грн. | 18 пропозицій |