Акустична система Klipsch ProMedia Heritage 2.1
Відео 7Фото 8 |
Klipsch ProMedia Heritage 2.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch ProMedia Heritage 2.1
Усі ціни 11 →Мультимедійна акустика Klipsch ProMedia Heritage 2.1 Black | 17 939 грн. |
Klipsch ProMedia Heritage 2.1 (Czarny) | 17 600 грн. |
Klipsch ProMedia Heritage 2.1 Orzech | 17 930 грн. |
Klipsch ProMedia Heritage 2.1 (Czarny) | 18 480 грн. |
Мультимедійна акустика Klipsch ProMedia Heritage 2.1 Black | 17 929 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →