Акустична система Klipsch R-41SA
Відео 4Фото 12 |
Klipsch R-41SA |
|
Для систем Dolby Atmos
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch R-41SA
Усі ціни 8 →Klipsch Reference R-41SA Black офіційна гарантія | 16 699 грн. |
Klipsch R-41SA czarny | 18 160 грн. |
Акустическая колонка Klipsch R-41SA | 17 526 грн. |
Акустика Dolby Klipsch Reference R-41SA Black | 10 999 грн. |
Klipsch R-41SA czarny | 19 068 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →