Акустична система Klipsch THX-6000-LCR (1068689)
Відео 4Фото 9 |
Klipsch THX-6000-LCR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch THX-6000-LCR
Усі ціни 15 →Акустична система Klipsch THX-6000-LCR L 1068690 | 73 600 грн. |
Klipsch THX-6000-LCR-R czarny | 74 520 грн. |
Настінна акустика Klipsch THX-6000-LCR R | 68 400 грн. |
Klipsch THX-6000-LCR Right | 69 920 грн. |
Klipsch THX-6000-LCR-R czarny | 78 246 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →