Каструля KORKMAZ PERLA A1654
KORKMAZ PERLA A1654 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ PERLA A1654
Каструля Каструля Korkmaz А1654 Perla (18 см, 2.3 л) | 1 215 грн. |
Кастрюля Кастрюля Korkmaz А1654 Perla (18 см, 2.3 л) | 1 195 грн. |
Кастрюля Korkmaz с крышкой PERLA 18*9 см 2,3 л (A1654) A1654 | 1 567 грн. |
Каструля Korkmaz з кришкою PERLA 18*9 см 2,3 л (A1654) | 1 567 грн. |
Каструля Korkmaz Perla 2,3 л 18 см (A1654) | 1 527 грн. |
Модификації KORKMAZ PERLA A1654
Ціни на KORKMAZ PERLA A1654 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ PERLA A1652 | від 956 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1653 | від 1 052 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1654 | від 1 195 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1655 | від 1 317 грн. | 8 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1656 | від 1 739 грн. | 2 пропозиції | ||
KORKMAZ PERLA A1657 | від 1 645 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1571 | від 1 807 грн. | 5 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1572 | від 2 126 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →