Ківш KORKMAZ Gastro A2707
Фото 5 |
KORKMAZ Gastro A2707 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Gastro A2707
Ківш Korkmaz Gastro 20х12 см 3.6 л (A2707) | 1 425 грн. |
Ковш Korkmaz Gastro 20х12 см 3.6 л (A2707) | 1 390 грн. |
Ковш без крышки Korkmaz Gastro 3,6 л A2707 | 1 756 грн. |
Ківш KORKMAZ 20 см 3,6 л GASTRO (A2707) | 1 756 грн. |
Ківш Korkmaz 20х12 см 3,6 п GASTRO (A2707) | 1 756 грн. |
Модификації KORKMAZ Gastro A2707
Ціни на KORKMAZ Gastro A2707 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Gastro A2705 | від 1 110 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2706 | від 1 108 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2707 | від 1 390 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2708 | від 1 254 грн. | 2 пропозиції | ||
KORKMAZ Gastro A2709 | від 1 617 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →