Каструля KORKMAZ Gastro A2719
Фото 5 |
KORKMAZ Gastro A2719 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Gastro A2719
Каструля Korkmaz Gastro 14х9 см 1.4 л (A2719) | 1 264 грн. |
Кастрюля Korkmaz Gastro 14х9 см 1.4 л (A2719) | 1 244 грн. |
Кастрюля с крышкой Korkmaz Gastro 1,4 л A2719 | 1 631 грн. |
Каструля Korkmaz Proline Gastro 1.4 л 14x9 см Satin (A2719) | 1 631 грн. |
Модификації KORKMAZ Gastro A2719
Ціни на KORKMAZ Gastro A2719 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Gastro A2719 | від 1 244 грн. | 5 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2720 | від 1 411 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2721 | від 1 645 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2722 | від 1 772 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2723 | від 2 126 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2724 | від 2 566 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2725 | від 4 702 грн. | 1 пропозиція | ||
KORKMAZ Gastro A2727 | від 4 667 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →