Ківш KORKMAZ PERLA A1651
KORKMAZ PERLA A1651 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ PERLA A1651
Усі ціни 7 →Ківш Korkmaz Perla 14x7см, 1л (A1651) | 878 грн. |
Ковш Korkmaz Perla 14x7см, 1л (A1651) | 878 грн. |
Ковш Korkmaz Perla 1 л A1651 | 869 грн. |
Ківш Korkmaz Perla (1 л) | 926 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Korkmaz Perla (1 л) | 1 219 грн. |
Ківш KORKMAZ PERLA 14*7 см 1 л (A1651) | 869 грн. |
Ківш Korkmaz Perla 14x7 см/1 л круглий (А1651) | 924 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →