Каструля KORKMAZ PERLA A1655
KORKMAZ PERLA A1655 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ PERLA A1655
Усі ціни 10 →Каструля Каструля Korkmaz А1655 Perla (20 см, 3.5 л) | 1 350 грн. |
Кастрюля Кастрюля Korkmaz А1655 Perla (20 см, 3.5 л) | 1 317 грн. |
Кастрюля Korkmaz Perla с крышкой 3,5 л A1655 | 1 756 грн. |
Кастрюля Korkmaz с крышкой PERLA 20*11 см 3,5 л (A1655) A1655 | 1 756 грн. |
Каструля Korkmaz з кришкою PERLA 20*11 см 3,5 л (A1655) | 1 756 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації KORKMAZ PERLA A1655
Ціни на KORKMAZ PERLA A1655 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ PERLA A1652 | від 957 грн. | 8 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1653 | від 1 052 грн. | 10 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1654 | від 1 195 грн. | 11 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1655 | від 1 317 грн. | 12 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1656 | від 1 739 грн. | 5 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1657 | від 1 645 грн. | 11 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1571 | від 1 807 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1572 | від 2 126 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →