Каструля KORKMAZ PERLA A1656
KORKMAZ PERLA A1656 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ PERLA A1656
Кастрюля Korkmaz Perla 22x11 cм 4 л (A1656) | 1 814 грн. |
Каструля Korkmaz Perla 22x11 см 4 л (A1656) | 1 814 грн. |
Каструля Korkmaz з кришкою PERLA 22*11 см 4,0 л (A1656) | 1 739 грн. |
Каструля Korkmaz Perla 22x11 см/4 л кругла, з кришкою (А1656) | 1 909 грн. |
Каструля Korkmaz Perla 4л d22 см h11 см нержавійка (1656A) | 1 849 грн. |
Модификації KORKMAZ PERLA A1656
Ціни на KORKMAZ PERLA A1656 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ PERLA A1652 | від 957 грн. | 8 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1653 | від 1 052 грн. | 10 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1654 | від 1 195 грн. | 11 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1655 | від 1 317 грн. | 12 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1656 | від 1 739 грн. | 5 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1657 | від 1 645 грн. | 11 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1571 | від 1 807 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1572 | від 2 126 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →