Каструля KORKMAZ TOMBIK A1072
KORKMAZ TOMBIK A1072 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ TOMBIK A1072
Кастрюля KORKMAZ TOMBIK 18*9см 2,5 л (A1072) A1072 | 1 505 грн. |
Каструля KORKMAZ TOMBIK 18*9 см 2,5 л (A1072) | 1 505 грн. |
Каструля Korkmaz Tombik 2,5 л d18 см h10 см нержавійка (1072A) | 1 370 грн. |
Кастрюля KORKMAZ TOMBIK 18*9 см 2,5 л (A1072) | 1 505 грн. |
Модификації KORKMAZ TOMBIK A1072
Ціни на KORKMAZ TOMBIK A1072 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ TOMBIK A1071 | від 1 247 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ TOMBIK A1072 | від 1 370 грн. | 4 пропозиції | ||
KORKMAZ TOMBIK A1073 | від 1 270 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ TOMBIK A1074 | від 1 390 грн. | 9 пропозицій | ||
KORKMAZ TOMBIK A1075 | від 1 551 грн. | 8 пропозицій | ||
KORKMAZ TOMBIK A1076 | від 1 687 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →