Каструля KORKMAZ PERLA A1572
KORKMAZ PERLA A1572 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ PERLA A1572
Усі ціни 6 →Каструля Korkmaz Perla 28x14см, 8.5л (A1572) | 2 623 грн. |
Кастрюля Korkmaz Perla 28x14см, 8.5л (A1572) | 2 126 грн. |
Кастрюля Korkmaz Perla с крышкой 8,5 л A1572 | 2 884 грн. |
Каструля KORKMAZ PERLA 28*14 см 8,5 л (A1572) | 2 884 грн. |
Каструля Korkmaz Perla 8,5 л d28 см h14 см нержавійка (1572A) | 2 930 грн. |
Кастрюля KORKMAZ PERLA 28*14 см 8,5 л (A1572) | 2 884 грн. |
Модификації KORKMAZ PERLA A1572
Ціни на KORKMAZ PERLA A1572 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ PERLA A1652 | від 957 грн. | 8 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1653 | від 1 052 грн. | 10 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1654 | від 1 195 грн. | 11 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1655 | від 1 317 грн. | 12 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1656 | від 1 739 грн. | 5 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1657 | від 1 645 грн. | 11 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1571 | від 1 807 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ PERLA A1572 | від 2 126 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →