Каструля KORKMAZ Alfa A1032
Фото 5 |
KORKMAZ Alfa A1032 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Alfa A1032
Каструля Каструля Korkmaz Alfa Extra А1032 (30, 14.0 л) | 2 879 грн. |
Кастрюля Кастрюля Korkmaz Alfa Extra А1032 (30, 14.0 л) | 2 807 грн. |
Кастрюля Korkmaz Alfa с крышкой 14 л A1032 | 3 840 грн. |
Кастрюля Korkmaz глубокая с крышкой ALFA Extra 30*20 см,14л (A1032) A1032 | 3 840 грн. |
Каструля Korkmaz глибока з кришкою ALFA Extra 30*20 см 14,0 л (A1032) | 3 840 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →