Молочник KORKMAZ Proline A298
KORKMAZ Proline A298 0.5 л1 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Proline A298
Молочник Korkmaz Proline 0.5 л (A298) | 735 грн. |
Молочник Korkmaz Proline 0.5 л (A298) | 723 грн. |
Молочник Korkmaz Proline 500 мл A298 | 847 грн. |
Молочник Korkmaz Proline 500мл Satin (A298) | 847 грн. |
Модификації KORKMAZ Proline A298
Ціни на KORKMAZ Proline A298 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Proline A298 | від 723 грн. | 4 пропозиції | ||
KORKMAZ Proline A299 | від 819 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →