Відрізна пила Metabo CS 23-355 602335000
Відео 4Фото 5 |
Metabo CS 23-355 602335000 без дисказ диском |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo CS 23-355 602335000
Монтажна пилка Metabo CS 23-355 (602335000) | 6 299 грн. |
Монтажная пила Metabo CS 23-355 602335000 | 7 199 грн. |
Відрізна машина Metabo CS23-355 (602335000) 602335000 | 8 377 грн. |
Монтажна пила Metabo CS 24-355 S (2.4 кВт, 355 мм) (602335000) 601787000 | 7 777 грн. |
Монтажна пилка Metabo CS 23-355 (602335000) | 8 294 грн. |
Станина повне дно. Ніжки не однакові, не регулюються. Станина під тиском прогинається. Штампована станина не рівна. З-за станини не виходить витримати рівний різ. Все, крім станини, чудове. Станіна розчарувала. Александр: |
Надійний помічник
Якщо ви займаєтеся виготовленням більш-менш складних металоконструкцій, то знаєте, що досягти прийнятної точності різання за допомогою болгарки досить складно. А ось відрізна пила Metabo CS 23-355 підходить для таких цілей куди як краще. Вона дозволяє різати метал перпендикулярно осі заготовки або під кутом до неї (лещата повертаються на кут від -15° до +45°). Потужності двигуна (2300 Вт) вистачає, щоб різати сталевий пруток товщиною до 65 мм або труби діаметром до 125 мм
Працювати легко і просто
Ключова перевага даної пилки — це її ергономіка. Під час роботи не доводиться «боротися» з інструментом. У неї поворотна пружина з відмінно підібраним зусиллям, тому хитна голова опускається і піднімається легко і плавно. Хоча обмежувача пускового струму немає, але включається пила досить м'яко, без ривків. Форма рукоятки, розташування кнопки включення і конструкція затискного механізму зроблені настільки вдало, що всі користувачі відзначають комфорт під час роботи.
З недоліків слід зазначити недостатню жорсткість станини. Тому при пилянні слід пам'ятати про те, що не можна тиснути на інструмент з великою силою, інакше постраждає точність різання.
Монтажна пила для невеликої майстерні
Продукція Metabo позиціонується як інструмент для професіоналів, але ця пила краще підходить для невеликих майстерень (наприклад, домашніх), ніж для виробництва або будмайданчика. Вона належить до середнього цінового сегменту, тому її цілком може собі дозволити майстер-приватник, який підбирає інструмент і обладнання для виготовлення зварних і збірних металоконструкцій.
- Модель CS 23-355 — поставляється без диска
- Модель CS 23-355 Set — поставляється з диском Flexiamant Super
Модификації Metabo CS 23-355 602335000
Ціни на Metabo CS 23-355 602335000 |
---|---|---|---|---|
Metabo CS 23-355 602335000 | від 6 299 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo CS 23-355 Set 602335850 | від 7 499 грн. | 5 пропозицій |