Відрізна пила Metabo CS 22-355 601786000
Відео 2Фото 8 |
Metabo CS 22-355 601786000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo CS 22-355 601786000
Усі ціни 19 →Пила монтажна Metabo по металу CS 22-355 (601786000) 601786000 | 6 999 грн. |
Відрізна пила по металу Metabo CS 22-355 601786000 | 6 999 грн. |
Монтажна пила Metabo CS 22-355 601786000 | 6 999 грн. |
Пила монтажная по металлу Metabo CS 22-355 (601786000) | 6 999 грн. |
Монтажна пилка Metabo CS 22-355 (601786000) 601786000 | 6 999 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди