Каструля Pepper Begonia PR-1111-22
Фото 7 |
Pepper Begonia PR-1111-22 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Begonia PR-1111-22
Усі ціни 6 →Pepper Begonia 22 см 4.4 л (PR-1111-22) Begonia22см4.4л(PR-1111-22) | 919 грн. |
Pepper PR-1111-22 | 840 грн. |
Каструля Pepper Begonia PR-1111-22 22 см 4.4 л (BP127019) | 917 грн. |
Каструля PR-1111-22 BEGONIA 22 см 4.4 л PEPPER | 540 грн. |
Каструля PR-1111-22 BEGONIA 22 см 4.4 л PEPPER | 896 грн. |
Каструля PR-1111-22 BEGONIA 22 см 4.4 л PEPPER | 917 грн. |
Модификації Pepper Begonia PR-1111-22
Ціни на Pepper Begonia PR-1111-22 |
---|---|---|---|---|
Pepper Begonia PR-1111-16 | від 361 грн. | 9 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-18 | від 376 грн. | 11 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-20 | від 431 грн. | 5 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-22 | від 540 грн. | 6 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-24 | від 609 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →