Зимова шина Kumho WinterCraft SUV Ice WS31 295/40 R21 111T
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kumho WinterCraft SUV Ice WS31 295/40 R21 111T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho WinterCraft SUV Ice WS31 295/40 R21 111T
Усі ціни 16 →Kumho Wintercraft SUV Ice WS31 295/40 R21 111T XL (под шип) | 6 458 грн. |
Kumho Wintercraft SUV Ice WS31 295/40 R21 111T XL (под шип) | 6 940 грн. |
Kumho WinterCraft SUV Ice WS31 (295/40R21 111T) | 6 263 грн. |
Зимние шины Kumho WinterCraft SUV Ice WS-31 295/40 R21 111T XL 1001217457 | 6 471 грн. |
KUMHO WinterCraft SUV Ice WS31 295/40R21 111T (Под шип) | 6 261 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо