Літня шина Lassa Transway 2 185/75 R16C 104R
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Transway 2 185/75 R16C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Transway 2 185/75 R16C 104R
Усі ціни 8 →Літня шина LASSA Transway 2 185/75R16C 104/102R | 4 137 грн. |
LASSA Літня шина LASSA Transway 2 185/75R16C 104/102R | 4 157 грн. |
Lassa Transway 2 185/75 R16C 104/102R | 6 026 грн. |
Шини Lassa Transway 2 185/75 R16 104R | 5 016 грн. |
Lassa TRANSWAY 2 185/75 R16C 104R | 5 277 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →