Душова кабіна Lidz Latwa 82x82
Lidz Latwa 80x80 BP SC80x80.SAT.MID.FR 82x8292x92 |
|
Піддон купується окремо. Модель Lidz Latwa 80x80 SC80x80.SAT.HIGH.FR комплектується піддоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Latwa 82x82
Усі ціни 43 →Душова кабіна Lidz Latwa SC80x80.SAT.MID.FR, скло Frost 4 мм без піддону S | 4 840 грн. |
Душова кабіна без піддону 80x80 см Lidz Latwa SC80x80.SAT.MID.GR (профіль | 5 293 грн. |
Lidz Lidz Latwa SC80x80.SAT.MID.FR (LLSC8080SATMIDFR2) LLSC8080SATMIDFR2 | 4 840 грн. |
Душова кабіна Lidz Latwa SC80x80.SAT.MID.FR, скло Frost 4 мм без піддону ( | 4 840 грн. |
Lidz Душова кабіна Lidz Latwa SC80x80.SAT.MID.GR, скло тоноване 4 мм без п | 5 293 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Lidz Latwa
Ціни на Lidz Latwa |
---|---|---|---|---|
Lidz Latwa 82x82 | від 4 332 грн. | 70 пропозицій | ||
Lidz Latwa 92x92 | від 4 953 грн. | 58 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →