Всесезонна шина Linglong Green-Max All Season 235/35 R19 91V
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Linglong Green-Max All Season 235/35 R19 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Linglong Green-Max All Season 235/35 R19 91V
Всесезонные шины LingLong GreenMax All Season 235/35 R19 91V XL 1001901902 | 3 443 грн. |
LingLong GREEN-MAX All Season 235/35 R19 91V | 3 884 грн. |
Ling Long Greenmax All Season 235/35 R19 91V XL 221014132 | 3 382 грн. |
Всесезонні шини LingLong GreenMax All Season 235/35 R19 91V XL | 3 657 грн. |
Ling Long Greenmax All Season 235/35 R19 91V XL | 3 583 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →