ДБЖ Logicpower LPY-W-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-MG 12V 120 Ah 1500 ВА 120 Агод 2 батареї MG 12 В 120 Агод
Фото 15 |
Logicpower LPY-W-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-MG 12V 120 Ah 1500 ВА 120 Агод 2 батареї MG 12 В 120 Агод 1000 ВА 200 Агод батарея GL 12 В 200 Агод 1000 ВА 280 Агод 6 батарей OPzS 2 В 280 Ач 1000 ВА без батареї 1500 ВА 100 Агод 2 батареї GL 12 В 100 Агод 1500 ВА 120 Агод 2 батареї GL 12 В 120 Агод 1500 ВА 120 Агод 2 батареї MG 12 В 120 Агод 1500 ВА 150 Агод 2 батареї MG 12 В 150 Агод 1500 ВА 280 Агод 12 батарей OPzS 2 В 280 Ач 1500 ВА без батареї 2000 ВА2500 ВА 50 Агод батарея LiFePO4 LCD 25.6 В 50 Агод 2500 ВА 280 Агод 12 батарей OPzS 2 В 280 Ач 2500 ВА без батареї |
|
У комплекті 2 батареї Multigel 12 В 120 Агод.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LPY-W-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-MG 12V 120 Ah 1500 ВА 120 Агод 2 батареї MG 12 В 120 Агод
Усі ціни 6 →LogicPower LogicPower UPS W1500 + АКБ MG 3300W (19807) 19807 | 27 689 грн. |
Комплект резервного живлення LP (LogicPower) ДБЖ + мультигелева батарея (U | 27 689 грн. |
Комплект резервного питания LP (LogicPower) ИБП + мультигелевая батарея (U | 27 689 грн. |
LogicPower W1500 (LP19807) LP19807 | 27 689 грн. |
Комплект резервного живлення LogicPower ДБЖ + мультигелева батарея (UPS W1 | 27 689 грн. |
Комплект резервного живлення LP (LogicPower) ДБЖ + мультигелева батарея (U | 27 689 грн. |
Модификації Logicpower LPY-W-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-MG 12V 120 Ah
Ціни на Logicpower LPY-W-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-MG 12V 120 Ah |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPY-W-PSW-1000VA Plus + LPM-GL 12V 200 Ah 1000 ВА 200 Агод батарея GL 12 В 200 Агод | від 25 364 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-1000VA Plus + LP 4 OPzS 2V 280 Ah 1000 ВА 280 Агод 6 батарей OPzS 2 В 280 Ач | від 43 091 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPY-W-PSW-1000VA Plus 1000 ВА без батареї | від 7 065 грн. | 57 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-GL 12V 100 Ah 1500 ВА 100 Агод 2 батареї GL 12 В 100 Агод | від 26 097 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-GL 12V 120 Ah 1500 ВА 120 Агод 2 батареї GL 12 В 120 Агод | від 29 917 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-MG 12V 120 Ah 1500 ВА 120 Агод 2 батареї MG 12 В 120 Агод | від 27 689 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-1500VA Plus + 2 x LPM-MG 12V 150 Ah 1500 ВА 150 Агод 2 батареї MG 12 В 150 Агод | від 33 738 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-1500VA Plus + 12 x LP 4 OPzS 2V 280 Ah 1500 ВА 280 Агод 12 батарей OPzS 2 В 280 Ач | від 78 858 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPY-W-PSW-1500VA Plus 1500 ВА без батареї | від 7 387 грн. | 53 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-2000VA Plus 2000 ВА | від 9 528 грн. | 53 пропозиції | ||
Logicpower LPY-W-PSW-2500VA Plus + LP LiFePO4 LCD 25.6V 50 Ah 2500 ВА 50 Агод батарея LiFePO4 LCD 25.6 В 50 Агод | від 33 552 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPY-W-PSW-2500VA Plus + 12 x LP 4 OPzS 2V 280 Ah 2500 ВА 280 Агод 12 батарей OPzS 2 В 280 Ач | від 83 548 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPY-W-PSW-2500VA Plus 2500 ВА без батареї | від 11 889 грн. | 49 пропозицій |