Кикборд Maraton Sigma
Відео 2Фото 3 |
Maraton Sigma |
|
Батьківська ручка
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maraton Sigma
Усі ціни 14 →Самокат Maraton Sigma (Бирюзовый) | 1 604 грн. |
Дитячий триколісний Самокат 5 в 1 Maraton Sigma Бузковий | 1 680 грн. |
Самокат Maraton Sigma (Розовый) | 1 604 грн. |
Самокат Maraton Sigma (Сиреневый) | 1 604 грн. |
Дитячий триколісний Самокат 5 в 1 Maraton Sigma Рожевий | 1 680 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →