Електрогенератор Mast Group YH4000AE
Фото 10 |
Mast Group YH4000AE |
|
Дизель-генератор із номінальною потужністю 2.8 кВт. Оснащений електричним стартером та акумулятором, завдяки яким 296-кубовий дизель запускається одним поворотом ключа у замку запалювання. На передній панелі генератора Mast Group YH4000AE є дві розетки (обидві на 16 А) для підключення споживачів електроенергії та багатофункціональний дисплей, який відображає показання вольтметра або лічильника мотогодин. Стабільна вихідна напруга підтримується автоматичним регулятором (AVR). Тривала автономна робота генератора забезпечується запасом дизпалива у 15-літровому баку.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mast Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mast Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mast Group YH4000AE
Усі ціни 21 →Дизельный генератор Mast Group YH4000AE 161543 | 21 420 грн. |
Mast Group YH4000AE офіційна гарантія 24мic відвантаження день в день | 21 420 грн. |
Дизельный генератор Mast Group YH4000AE | 21 421 грн. |
Генератор дизельний Mast Group YH4000AE 3кВт | 21 420 грн. |
Дизельний генератор MAST GROUP YH4000AE | 21 420 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →