Електрогенератор Mast Group YH21000S
Фото 3 |
Mast Group YH21000S |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mast Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mast Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mast Group YH21000S
Mast Group YH21000S офіційна гарантія | 108 999 грн. |
Бензиновий генератор MAST GROUP YH21000S | 153 150 грн. |
Бензиновый генератор MAST GROUP YH21000S+Кешбек от магазина | 153 150 грн. |
Бензиновый генератор MAST GROUP YH21000S | 153 150 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →