Кухонний топірець MasterPro Sharp BGMP-4110
MasterPro Sharp BGMP-4110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MasterPro Sharp BGMP-4110
Усі ціни 14 →Ніж для шинкування Bergner MasterPro Sharp. 17.5 см (BGMP-4110) BGMP-4110 | 349 грн. |
Кухонный нож MasterPro Sharp Топор 17,5 см (BGMP-4110) BGMP-4110 | 409 грн. |
Кухонний ніж MasterPro Sharp Сокирка 17,5 см (BGMP-4110) BGMP-4110 | 377 грн. |
MasterPro Кухонний ніж MasterPro Sharp Сокирка 17,5 см (BGMP-4110) BGMP-41 | 377 грн. |
MasterPro MasterPro Sharp 17,5 см (BGMP-4110) 25324 | 409 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →