Кухонний ніж Giesser Prime 218545 6
Giesser Prime 218545 6 |
|
Пластикова ручка із антибактеріальним покриттям Sanitized Silver.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Prime 218545 6
Нож для чистки овощей 60 мм Giesser PrimeLine (218545 6) 218545 6 | 249 грн. |
Ніж для чищення овочів 60 мм Giesser PrimeLine (218545 6) | 249 грн. |
Нож для чистки овощей 60 мм Giesser PrimeLine (218545 6) 218545 6 | 249 грн. |
Ніж для чищення овочів 60 мм Giesser PrimeLine (218545 6) | 249 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →