Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7303
Victorinox Swiss Classic 6.7303 червоний чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7303
Усі ціни 6 →Нож Victorinox Swiss Classic Paring 6 см 6.7303 | 233 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Paring 6.7303 | 228 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic Paring 6.7303 | 233 грн. |
Ніж кухонний Victorinox SwissClassic Paring 6 см Black Vx67303 | 377 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic Paring 6 см Black (6.7303) | 231 грн. |
Ніж кухонний Victorinox SwissClassic Paring 6 см Black Vx67303 | 352 грн. |
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.7303
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.7303 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7301 | від 228 грн. | 8 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7303 | від 228 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →