Всесезонна шина Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/60 R17 103V
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/60 R17 103V 225/60 R17 103 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/60 R17 103V
Усі ціни 28 →Шина Maxxis Premitra All Season AP3 225/60 R17 103V XL | 3 700 грн. |
Maxxis Premitra All Season AP3 225/60 R17 103V XL | 3 888 грн. |
Maxxis Premitra All Season AP3 225/60 R17 103V | 4 273 грн. |
Всесезонные шины Maxxis AP-3 Premitra All Season 225/60 R17 103V XL 100197 | 3 907 грн. |
Maxxis Premitra All Season AP3 (225/60R17 103V) | 3 817 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/60 R17 103V
Ціни на Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/60 R17 103V |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/60 R17 103V | від 3 700 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →