Літня шина Maxxis Victra i-Max M36 Plus 205/55 R16 91W Run Flat
Виберіть розмір шин
Maxxis Victra i-Max M36 Plus 205/55 R16 91W Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Victra i-Max M36 Plus 205/55 R16 91W Run Flat
Шина Maxxis VICTRA M36+ 205/55 R16 91W Run Flat | 2 375 грн. |
Maxxis M-36 Plus 205/55 R16 91W ROF 101813 | 2 608 грн. |
Шини Maxxis M36+ Victra 205/55 ZR16 91W Run Flat | 6 592 грн. |
Maxxis M-36+ Victra 205/55 R16 91W Run Flat | 2 646 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →