Літня шина Maxxis MA-T1 Escapade 185/70 R14 88T
Виберіть розмір шин
Maxxis MA-T1 Escapade 185/70 R14 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis MA-T1 Escapade 185/70 R14 88T
Усі ціни 13 →Шина Maxxis MA-T1 Escapade 185/70 R14 88T | 2 070 грн. |
Maxxis MA-T1 Escapade 185/70 R14 88T | 2 178 грн. |
Maxxis MA-T1 Escapade (185/70R14 88T) | 2 118 грн. |
Летние шины Maxxis MA-T1 Escapade 185/70 R14 88T 1000216063 | 2 203 грн. |
Maxxis MA-T1 Escapade 185/70 R14 88T | 2 155 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →