Літня шина Maxxis Bravo HPM5 215/60 R17 96H
Виберіть розмір шин
Maxxis Bravo HPM5 215/60 R17 96H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Bravo HPM5 215/60 R17 96H
Усі ціни 19 →Maxxis Bravo HPM5 215/60 R17 96H | 3 452 грн. |
Maxxis Bravo HPM5 215/60 R17 96H | 3 387 грн. |
Maxxis Bravo HPM5 215/60 R17 96H | 3 802 грн. |
Maxxis Bravo HPM5 (215/60R17 96H) | 3 405 грн. |
Летние шины Maxxis Bravo HPM5 215/60 R17 96H 1002596345 | 3 476 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →