Всесезонна шина Maxxis Bravo AT-980 245/70 R16 113Q
Відео 2 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Bravo AT-980 245/70 R16 113Q 245/70 R16 113 Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Bravo AT-980 245/70 R16 113Q
Maxxis AT-980 BRAVO 245/70 R16 113/110Q | 13 202 грн. |
Шини Maxxis AT-980 245/70 R16 113/110Q 8PR | 10 898 грн. |
Maxxis AT-980 Bravo 245/70 R16 113Q P.O.R. TL28401500 | 8 735 грн. |
Maxxis AT-980 Bravo 245/70 R16 113Q P.O.R. | 9 341 грн. |
Відеоогляди
Модификації Maxxis Bravo AT-980 245/70 R16 113Q
Ціни на Maxxis Bravo AT-980 245/70 R16 113Q |
---|---|---|---|---|
Maxxis Bravo AT-980 245/70 R16 113Q | від 8 735 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →