Всесезонна шина Maxxis Bravo UE-168 195/80 R14C 106R
Виберіть розмір шин
Maxxis Bravo UE-168 195/80 R14C 106R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Bravo UE-168 195/80 R14C 106R
Усі ціни 13 →Maxxis UE-168 (N) BRAVO 195 R14C 106/104R | 2 769 грн. |
Maxxis UE-168 195/80 R14C 106/104R | 2 964 грн. |
Всесезонные шины Maxxis UE-168 195/80 R14C 106/104R 8PR * 1001521107 | 2 670 грн. |
Maxxis UE-168 (N) BRAVO 195 R14C 106/104R | 2 743 грн. |
Maxxis UE-168 Bravo 195/ R14C 106/104R 24839 | 2 868 грн. |
ще 8 пропозицій
Рекомендуємо