Всесезонна шина Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q
Відео 16Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q 320/80 R15 113 Q 320/80 R15 121 K |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q
Усі ціни 13 →Шина Maxxis M8060 Trepador Radial 35/12,5 R15 113Q | 11 880 грн. |
Maxxis M8060 Trepador Radial 35.00/12.5 R15 113Q | 12 514 грн. |
Maxxis M8060 Trepador Radial 35.00/12.5 R15 113Q | 12 744 грн. |
Maxxis M8060 Trepador Radial 35/12,5 R15 113Q 129891 | 12 835 грн. |
Maxxis M8060 Trepador Radial 35.00/12.5 R15 113Q | 16 606 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q
Ціни на Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q |
---|---|---|---|---|
Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q | від 11 880 грн. | 13 пропозицій | ||
Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 121K | від 15 556 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →