Літня шина Maxxis VanSmart MCV3+ 195/65 R16C 104T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Maxxis VanSmart MCV3+ 195/65 R16C 104T 195/65 R16 104 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis VanSmart MCV3+ 195/65 R16C 104T
Усі ціни 17 →Maxxis Vansmart MCV3+ 195/65 R16C 104/102T | 2 683 грн. |
Maxxis Vansmart MCV3+ (195/65R16C 104T) | 2 469 грн. |
Летние шины Maxxis MCV3+ Vansmart 195/65 R16C 104/102T 8PR 1001317576 | 2 419 грн. |
Maxxis Vansmart MCV3+ 195/65 R16C 104/102T PR8 | 2 376 грн. |
Maxxis Vansmart MCV3+ 195/65 R16C 104/102T PR8 | 2 506 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Maxxis VanSmart MCV3+ 195/65 R16C 104T
Ціни на Maxxis VanSmart MCV3+ 195/65 R16C 104T |
---|---|---|---|---|
Maxxis VanSmart MCV3+ 195/65 R16C 104T | від 2 283 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →