Літня шина Maxxis Mecotra MA-P5 205/60 R16 92V
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Mecotra MA-P5 205/60 R16 92V 205/60 R16 92 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Mecotra MA-P5 205/60 R16 92V
Усі ціни 15 →Шина Maxxis Mecotra MA-P5 205/60 R16 92V | 2 490 грн. |
Maxxis Mecotra MA-P5 205/60 R16 92V | 2 604 грн. |
Maxxis Mecotra MA-P5 205/60 R16 92V | 2 851 грн. |
Летние шины Maxxis MA-P5 Mecotra 205/60 R16 92V 1002574954 | 2 613 грн. |
Maxxis Mecotra MA-P5 (205/60R16 92V) | 2 554 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Maxxis Mecotra MA-P5 205/60 R16 92V
Ціни на Maxxis Mecotra MA-P5 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Maxxis Mecotra MA-P5 205/60 R16 92V | від 2 490 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →