Всесезонна шина Maxxis Bravo AT-771 205/70 R15 96T
Відео 10Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Bravo AT-771 205/70 R15 96T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Bravo AT-771 205/70 R15 96T
Усі ціни 9 →Шина Maxxis AT-771 BRAVO 205/70 R15 96T | 3 160 грн. |
Maxxis AT-771 BRAVO 205/70 R15 96T | 3 326 грн. |
Maxxis Bravo A/T 771 205/70 R15 96T OWL 78225 | 3 449 грн. |
Шини Maxxis Bravo AT-771 205/70 R15 96T | 3 383 грн. |
Maxxis AT-771 BRAVO 205/70 R15 96T | 3 298 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →