Всесезонна шина Maxxis HT-780 Razr HT 265/70 R16 112T
Відео 3Фото 19 |
Виберіть розмір шин
Maxxis HT-780 Razr HT 265/70 R16 112T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis HT-780 Razr HT 265/70 R16 112T
Усі ціни 21 →Maxxis HT-780 Razr HT 265/70 R16 112T | 4 968 грн. |
Maxxis HT-780 Razr HT 265/70 R16 112T | 5 459 грн. |
Всесезонные шины Maxxis HT-780 Razr HT 265/70 R16 112T 1002534749 | 4 984 грн. |
Maxxis Razr HT780 (265/70R16 112T) | 4 848 грн. |
Maxxis HT780 Razr HT 265/70 R16 112T | 4 968 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →