Зимова шина Maxxis MA-W2 165/80 R13C 91R
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Maxxis MA-W2 165/80 R13C 91R 165/80 R13 91 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis MA-W2 165/80 R13C 91R
Усі ціни 20 →Шина Maxxis MA-W2 WinterMaxx LT 165/80 R13C 91/89R | 2 129 грн. |
Maxxis MA-W2 WinterMaxx LT 165 R13C 91/89R | 2 224 грн. |
Maxxis MA-W2 165/80 R13C 91/89R | 2 425 грн. |
Maxxis MA-W2 165 R13C 91R | 2 171 грн. |
Зимова шина MAXXIS MA-W2 Wintermaxx 165/80R13C 91/89R | 2 133 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Maxxis MA-W2 165/80 R13C 91R
Ціни на Maxxis MA-W2 165/80 R13C 91R |
---|---|---|---|---|
Maxxis MA-W2 165/80 R13C 91R | від 2 129 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →