Дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LT BL Q 602334550
Відео 3Фото 6 |
Metabo BS 18 LT BL Q 602334550 |
|
В комплекті моделі 602334550 акумулятори ємністю 2 Агод, в комплекті 602334670 — ємністю 3.1 Агод, в комплекті 602334820 — ємністю 3.5 Агод, в комплекті 602334800 — ємністю 4 Агод, в комплекті 602334770 — ємністю 5.5 Агод
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BS 18 LT BL Q 602334550
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LT BL Q 602334550 | 12 521 грн. |
Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 LT BL Q BUND, 2 акб 18 В Li-Power 2. | 13 180 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LT BL Q (602334550) 602334550 | 13 180 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo BS 18 LT BL Q 602334550
Ціни на Metabo BS 18 LT BL Q 602334550 |
---|---|---|---|---|
Metabo BS 18 LT BL Q 602334550 | від 12 521 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LT BL Q 602334670 | від 13 505 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo BS 18 LT BL Q Bund 602334820 | від 13 505 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo BS 18 LT BL Q 602334800 | від 12 951 грн. | 22 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LT BL Q Bund 602334770 | від 20 229 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LT BL Q 602334890 | від 7 099 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LT BL Q 602334840 | від 7 947 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →