Болгарка Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057850
Відео 1Фото 8 |
Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057850 |
|
Модель 613059850 поставляється без аксесуарів, модель 613059840 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом, в комплекті моделі 613059660 два акумулятора (5.5 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057850
Усі ціни 16 →Акумуляторна болгарка Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick без акб і з/п 61305 | 8 599 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo WVB 18 LT BL 11-125 QUICK (6 | 8 599 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick безщіткова | 8 599 грн. |
Шліфмашина кутова акумуляторна Metabo WVB 18 LT BL 11-125, 125мм, 18В (613 | 8 599 грн. |
Угловая шлифмашина аккумуляторная Metabo WVB 18 LT BL 11-125 QUICK (613057 | 8 599 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057850
Ціни на Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057850 |
---|---|---|---|---|
Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057850 | від 8 399 грн. | 16 пропозицій | ||
Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057660 | від 16 399 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057840 | від 9 599 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →