Болгарка Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059850
Фото 12 |
Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059850 |
|
Модель 613059850 поставляється без аксесуарів, модель 613059840 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом, в комплекті моделі 613059660 два акумулятора (5.5 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059850
Усі ціни 10 →Акумуляторна болгарка Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick без акб і з/п 61305 | 8 464 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WPB 18 LT BL 11-125 QUICK (613059850 | 8 464 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick безщіткова | 8 464 грн. |
Угловая шлифмашина аккумуляторная Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick (613059 | 8 464 грн. |
Болгарка (угловая шлифовальная) Metabo Wpb 18 Lt Bl 11-125 Quick (61305985 | 8 433 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059850
Ціни на Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059850 |
---|---|---|---|---|
Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059850 | від 8 433 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059660 | від 23 678 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo WPB 18 LT BL 11-125 Quick 613059840 | від 9 496 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →