Зимова шина Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H
Відео 25Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H
Michelin Alpin A5 (225/55R17 97H) | 7 252 грн. |
Michelin Alpin A5 225/55 R17 97H | 7 330 грн. |
Шини Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H M0 * | 8 921 грн. |
MICHELIN Alpin 5 225/55R17 97H | 9 996 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H
Ціни на Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H | від 7 252 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H Audi | від 9 491 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H Mercedes-Benz | від 9 126 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H Run Flat | від 7 222 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Alpin 5 225/55 R17 97H Run Flat Mercedes-Benz | від 7 693 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →